TONY tour Pavlína Wiselková

Vážení klienti, vzhledem k současné situaci, mám dočasně upravenou provozní dobu: PONDĚLÍ,STŘEDA, ČTVRTEK 13.00 - 17.00, ÚTERÝ 9,30-14,00, PÁTEK zavřeno. Děkuji za pochopení a za zachování Vaší přízně.

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

NABÍDKA ZÁJEZDŮ Z POLSKÝCH CK                              ODLETY Z KATOWIC, KRAKOWA, WARSZAWY

 

INFORMACE

 

SJEDNÁ​VÁME CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ALLIANZ                   Výsledek obrázku pro allianz 

 

AKCEPTUJEME ŠEKY A POUKÁZKY DO VÝŠE 50% CENY ZÁJEZDU (MAX. 12.000,-Kč)                                                                          Výsledek obrázku pro cheque sodexo edenred

 

PRODEJ VSTUPENEK                 Výsledek obrázku pro ticket portal logo                                                     Image result for logo ticket art     

 

 

 

Přihlášení

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Počasí

ID: 928230

Termín: 05.10. (Po) - 09.10. (Pá) 2020

Délka pobytu: 5 dní, 4 noci

Doprava: Autobus

Strava: Snídaně

Cena: 7 490 Kč

Popis zájezdu
Což takhle spojit příjemné s užitečným? Vydejte se s námi na aktivní zájezd s pěší turistikou na jižní Moravu. Užijete si nejen krásné túry vedoucí mezi moravskými vinicemi, ale i jiskrná vína zdejších vinařských mistrů.  
Čekají na vás romantické vyhlídky a bujné lesy národního parku Podyjí, poklidná hladina Moravského Jadranu i stylová atmosféra vinařských měst a vesniček. Vydáte se po stopách lovců mamutů i za historií vinařství. Nesmíme zapomenout ani na skvostný Lednicko-valtický areál zapsaný v UNESCO a opojnou jihomoravskou atmosféru, která vás zajisté dokáže povzbudit na dlouhou dobu.
Program
1. den - odjezd z Prahy do Znojma, etapa č. 1: Znovín walking a degustace vín v louckém klášteře

Odjezd z Prahy do Znojma. Po příjezdu do vinařského královského města Znojma zamíříte do starodávného premonstrátského kláštera v Louce. Cesta za znojemskými víny pro Vás začne právě tady. Během prohlídky monumentálních prostor kláštera budete moci ochutnat 5 vzorků vína společnosti Znovín. Poté se vydáte na tzv. Znovín walking (Znojmo – no) obdobu severského Nordic walking. Autobusem dojedete do obce Havraníky, kde se nachází jak viniční trať Staré vinice, tak největší vřesoviště na Jižní Moravě. Přes vinářskou obec Popice se dostanete až na jednu z nejkrásnějších vyhlídek Národního parku Podyjí, Sealsfieldův kámen. Po cestě přes další slavnou obec s vinnou révou, Konice, dojdete na vyhlídku zvanou Kraví hora s překrásným výhledem na město Znojmo. Pozn. Pro naročnější chodce je možné trasu prodloužit z havranického vřesoviště až na vyhlídku na vinici Šobes a poté pokračovat na Sealsfieldův kámen a dále po trase. Tato varianta je dlouhá cca 15 km.

Trasa je dlouhá přibližně 10 km.


2. den - etapa č.2:národním parkem Podyjí až k "Moravskému Jadranu"

V našem nejmenším Národním parku Podyjí si někdy budete připadat jako v opuštěném pralese, jindy oceníte výhled do rozlehlé krajiny, budete se procházet lesem, romantickými loukami nebo si jen klidně posedíte na lavičce u řeky Dyje. Procházku začnete ve vesnici Čížov, blízko česko-rakouské hranice, která je posledním místem u nás, kde můžete na vlastní oči vidět zbytky bývalé Železné opony. Po mrazivém zážitku se půjdete pokochat výhledem na rakouský hrad Hardegg, projdete kolem státní hranice a příjemnou procházkou podél řeky Dyje a tzv. Ledových slují se dostanete do malebného Vranova nad Dyjí s majestátním hradem tyčícím se na skále nad řekou.

Ve volném čase si budete moci zajít buď na zámek na prohlídku nebo se jít podívat na přehradu k Moravskému Jadranu, kde se sklenkou burčáku v ruce budete odpočívat po zvládnutém výkonu. Náš autobus Vás pak zaveze zpět do Znojma, kde se v podvečer budete moci projít po tomto vznešeném a bohatém městě a dozvědět se mimo jiné, který slavný český panovník zde zemřel.

Trasa je dlouhá přibližně 14 km.


3. den - etapa č.3: Vinařská a archeo stezka Pálava

Po snídani přejedete autobusem na Pálavu, do slavné vinařské obce Pavlov, kde se před začátkem procházky budete moci seznámit s archeologickou minulostí kraje lovců mamutů v unikátním moderním muzeu. Poté se vydáte pěšky z Pavlova do místa nálezu Věstonické Venuše. Obklopovat vás budou přenádherné vinice, zřícenina hradu Děvičky a potěšení vám přinesou i vyhlídky na vodní nádrž Nové Mlýny. V obci Klentnice naberete sílu při dortíku a kávičce v oblíbené Café Fara a vydáte se na cestu do Mikulova. Dnešní den zakončíte v mikulovském vinném sklípku, kde vás bude čekat bohatá  večeře, degustace a neomezená konzumace vína až do pozdních nočních hodin ????

Trasa je dlouhá přibližně 13,5 km. 


4. den - etapa č. 4: Mikulov, Svatý kopeček

Dnešní den trochu zvolníte a budete rozjímat při toulkách malebnými historickými uličkami města Mikulova, seznámíte se s významnou kapitolou z židovské historie při návštěvě starého židovského hřbitova. Odpoledne zase v duchu poutníků vystoupáte na Svatý kopeček (363 m.n.m.) s nádherným výhledem na krajinu Pavlovských vrchů.

Trasa je dlouhá přibližně 5 km.


5. den - etapa č. 5: Z Lednice do Valtic, odjezd do Prahy

Dnešní den zahájíte v bývalém sídle rodu Lichtensteinů, v nádherné Lednici. Kdo bude mít zájem, podívá se do zámku nejen na slavné točité schodiště nebo se zúčastní prohlídky zámeckého parku s odborníkem – zahradním architektem, který Vás seznámí s vývojem parku a upozorní vás na významné rostliny. Dnešní trasu pak započnete u jedné z nejkrásnějších nádražních budov v ČR a dále budete pokračovat do nejrozsáhlejší parkově upravené krajiny na světě, přezdívané “Zahrada Evropy”. Přejdete přes lednické rybníčky a po cestě do Valtic se setkáte s mnoha romantickými stavbami jako Nový Dvůr, chrám Tří grácií, sv. Hubert nebo Rendezvous. Cíl vaší cesty bude Valtické podzemí, kde okoštujete vína místních vinařů a vydáte se na cestu domů. Odpoledne bude následovat přesun do Prahy (s možnou zastávkou v Brně) a ukončení programu.

Trasa je dlouhá přibližně 12 km.05.10. (Po) - 09.10. (Pá) 2020 - 5 dní, 4 nociStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní další typy pokojů
Snídaně
Autobus
-7 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměČeská republika
MístoStřední Evropa
HotelPěšky mezi moravskými vinicemi
Dospělá osoba ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní
Termín05.10.2020 - 09.10.2020
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníSnídaně
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Delfín Travel, s.r.o. IČO: 27643298
Vytvářím objednávku...