TONY tour Pavlína Wiselková

Vážení klienti, vzhledem k současné situaci, mám dočasně upravenou provozní dobu: ÚTERÝ a PÁTEK od 14,00-17,00. V případě dotazů nebo sjednání osobní schůzky volejte prosím č. 739081032 nebo pište na email: tonytour@seznam.cz                    Děkuji za pochopení a za zachování Vaší přízně.

Vyhledávání

Země:
Oblast:
Místo:
Cena:
Odjezd od: Návrat do:
>> Rozšířené vyhledávání

NABÍDKA ZÁJEZDŮ Z POLSKÝCH CK                              ODLETY Z KATOWIC, KRAKOWA, WARSZAWY

 

INFORMACE

 

SJEDNÁ​VÁME CESTOVNÍ POJIŠTĚNÍ ALLIANZ                   Výsledek obrázku pro allianz 

 

AKCEPTUJEME ŠEKY A POUKÁZKY DO VÝŠE 50% CENY ZÁJEZDU (MAX. 12.000,-Kč)                                                                          Výsledek obrázku pro cheque sodexo edenred

 

PRODEJ VSTUPENEK                 Výsledek obrázku pro ticket portal logo                                                     Image result for logo ticket art     

 

 

 

Přihlášení

Nejste přihlášen

V kufru máte 0 zájezdů

Počasí

ID: 878351

Tajemné PYRAMIDY, Sarajevo, Mostar, Narona, kulturní a přírodní krásy Bosny Hercegoviny a Chorvatska

Termín: 23.05. (Ne) - 30.05. (Ne) 2021

Délka pobytu: 8 dní, 7 nocí

Doprava: Autobus

Strava: Polopenze

Cena: 5 490 Kč

Poloha
Po stopách tajemných pyramid, historie a přírodních krás, i za odpočinkem na plážích Makarské riviéry!

POBYTOVĚ - POZNÁVACÍ zájezd do Bosny a Hercegoviny a Chorvatska

Bosna a Hercegovina - "překrásná země s nádhernou přírodou, zajímavou historií a srdečnými lidmi ze všech etnik, jež ji obývají"

Tento zájezd Vám nabídne průzkum a prohlídku oblasti Visoko, kde se pravděpodobně nacházejí největší a nejstarší pyramidy na světě, celodenní výlet a prohlídku Sarajeva, večerní odpočinek v termálních lázních a výlet za poznáním do okolí Sarajeva. V této oblasti je zajištěno ubytování v motelu s polopenzí na 3 noci.
Při cestě na pobřeží Chorvatska navštívíme další krásy Bosny a Hercegoviny - město Mostar (památka UNESCO), vodopády Kravica, Bačinská jezera ...
Večer příjezd na pobřeží Makarské riviéry, kde budeme 2 noci ubytováni v apartmánech v Drveniku pár metrů od moře. V pátek dopoledne je volný program u moře, opalování nebo pro odvážné koupání na nádherných plážích Makarské riviéry, po poledni nás čeká výlet do městečka Vid - Muzeum Narona, archeologické naleziště
V sobotu je volný program u moře - opalování a koupání, v podvečerních hodinách odjezd zpět do ČR.

Pyramidy ve Visoku
jsou něčím, co v Evropě nemá obdoby. Podle výzkumu mnoha světových archeologů a egyptologů se pyramidy v oblasti Visoko skutečně vyskytují. Z dálky vypadají všechny jako normální zelené zarostlé i zalesněné kopce. Jsou si však nápadně podobné a mají na první pohled společné prvky. Například geometrie (čtyři stěny trojúhelníkového tvaru), plošina na vrchulo, vnitřní prostory (tunely, chodby), podzemní chodby a komory, orientace ke světovým stranám, astronomické a matematické souvislosti a další stavby patřící k pyramidě. Jejich základem je podivný materiál, evidentně vytvořený člověkem.

Na pyramidy se dá vyrazit pěšky, ale v lese narazíte na odkryté sondy vypovídající o něčem neobvyklém.

Najdete zde pyramidu Slunce, Měsíce, Draka, Lásky a další nebo podzemní komplex tunelů Ravne a tunel KTK.Archeologické Muzeum Narona
Narona byla druhým největším římským městem na východním pobřeží Jaderského moře, založena ve 4.st.př.n.l. Muzeum Narona ukrývá 2000let starý římský chrám s 16 původními sochami v nadživotní velikosti a stovky dalších, zde nalezených artefaktů. Toto obrovské kulturně historické bohatství nalezené archeology je tedy uloženo přímo tam, kde bylo po staletích objeveno. Narona se stala nejznámějším a nejpozoruhodnějším nalezištěm v Chorvatsku a řadí se mezi nejvýznamnější i v rámci Evropy.
Ubytování
Ubytování v Bosně a Hercegovině je zajištěno v motelu/penzionu nedaleko od městečka Visoko, kde se nacházejí pyramidy. V tomto motelu je 3x nocleh + polopenze. Po přejezdu do Chorvatska na Makarskou riviéru je nocleh na 2 noci zajištěn v apartmánech v Drveniku.
Stravování
3x polopenze v motelu v BiH v ceně! Možnost přiobjednání POLOPENZE v Chorvatsku za 380 Kč/os./den
Doprava
Nástupy po trase: Ostrava, Frýdek-Místek, Příbor, N.Jičín, Hranice, Lipník n.B., Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Břeclav, Bratislava. Odjezd z Prahy a Jihlavy svozem a rozvozem do Brna a zpět za příplatek 390 Kč obousměrně za Prahu a 250 Kč za Jihlavu. Jiná nástupní místa (po trase a dle počtu osob) jsou možná po dohodě s CK. Doprava: je realizována pohodlnými klimatizovanými zájezdovými autokary s WC, audio video okruhem a minibarem s nabídkou teplých i chlazených nápojů v průběhu cesty (o přestávkách).
Cena zahrnuje
3x ubytování motel/penzion v Bosně
3x polopenzi v Bosně
2x ubytování v apartmánech v Drveniku v Chorvatsku
Dopravu autobusem po celé trase dle programu
Průvodce CK
Cena nezahrnuje
Pobyt. taxa 50Kč/os/noc - v Chorvatsku (osoby od 12-ti let)
možnost POLOPENZE v hotelové restauraci v Chorvatsku za 380,-Kč/osoba/den (dětská polopenze do 12-ti let 310,-Kč/os/den)
vstupné v rámci společného programu
pojištění léčebných výloh od 30,- Kč/os./den
Program
Den 1.
Odjezd z ČR v podvečerních hodinách
Den 2.
Příjezd do BiH, oblasti Visoko, průzkum pyramid, ubytování, večeře, termální lázně
Den 3.
Snídaně, celodenní výlet do Sarajeva, prohlídka města s průvodcem, večeře
Den 4.
Snídaně, program v oblasti Visoko - pyramidy nebo výlet za zajímavostmi v okolí města Sarajevo s průvodcem, večeře, termální lázně
Den 5.
Snídaně, ukončení pobytu. Celodenní poznávací program za památkami a krásami v Bosně a Hercegovině a v Chorvatsku - Mostar, Pevnost Počitelj, Kravické vodopády, Bačinská jezera. Večer příjezd na Makarskou riviéru, ubytování v apartmánech v Drveniku.
Den 6.
dopoledne volný program, pobyt u moře, relax a rozjímání na nejkrásnějších plážích a koupání pro otužilé, v odpoledních hodinách odjezd do městečka Vid - prohlídka městečka a návštěva Acheologického muzea Narona
Den 7.
Volný program, pobyt u moře, relax a rozjímání na nejkrásnějších plážích a koupání pro otužilé. V případě zájmu možnost výletu lodí. Odjezd v 18hod.
Den 8.
Příjezd do ČR, výstupy po trase v dopoledních hodinách.
23.05. (Ne) - 30.05. (Ne) 2021 - 8 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
OS
Polopenze
Autobus
-Last minute5 490 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměChorvatsko
MístoChorvatsko
HotelTajemné PYRAMIDY, Sarajevo, Mostar, Narona, kulturní a přírodní krásy Bosny Hercegoviny a Chorvatska
OS
Termín23.05.2021 - 30.05.2021
DopravaAutobus
Odletové/odjezdové místo 
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: CK A21 Holidays s.r.o. IČO: 05391075
Vytvářím objednávku...